Ważne ogłoszenie

DZIEŃ OTWARTY

Dnia 20.11.2014 r. (czwartek) popołudniowe spotkania z rodzicami odbędą się wg następującego harmonogramu:
w godz. od 15:30 do 16:00 (sala gimnastyczna) prelekcja dla rodziców prowadzona przez Panią Mariolę Leonowicz, psychologa z PPP w Bogatyni
   na temat „Agresja i przemoc w szkole i w domu”;
w godz. od 15:30 do16:30  (pokój nauczycielski, gab. pedagoga) konsultacje indywidualne dla rodziców z pracownikami PPP w Bogatyni:
   pedagogami Panią Agnieszką Oparką i Panią Lilianą Ernest; 
od godz. 16:00 (gab. dyrektora) konsultacje z Panią Mariolą Leonowicz.
Zebrania rodziców z wychowawcami klas od godz.16:00. Po zebraniach do  godz. 18:00 konsultacje indywidualne z nauczycielami ZSPiG w Działoszynie.
 

W dniu 6 czerwca 2012r. uczniowie klasy 0 oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami - Edytą Gleizner, Zofią Tadewosjan-Zawadzką i Marleną Olejarz, uczestniczyli w wędrówce szlakiem turystycznym przez Rudawy Janickie do Kolorowych jeziorek.

Wycieczka rozpoczęła się od przejazdu autokarem do Wieściszowic, gdzie dzieci wraz z rodzicami obserwowały krajobraz Sudetów, ciekawe obiekty i miejscowości na trasie przejazdu.

Następnie wędrówka przeszłą z Wieściszowic zielonym szlakiem, pod górę, do dawnej kopalni łupków pirytonośnych „Hoffnung”, przy której jest Purpurowe Jeziorko. Dzieci obserwowały jeziorko, otaczający krajobraz, skały i wyrobiska.

Kontynuowano wędrówkę zielonym szlakiem pod górę, przez las, do Błękitnego Jeziorka.  Uczestnicy wycieczki obserwowali las świerkowy i  wyrobiska dawnej kopalni „Neues Gluck”.  Wycieczka krótko odpoczęła nad jeziorkiem, po czym wyruszyła przez las do Wieściszowic.

Dzieci przejechały autokarem na Przełęcz Karpnicką, gdzie przy ognisku upiekły kiełbaski.

Wycieczka była udana i wszystkim bardzo się podobała :)