Ważne ogłoszenie

* Dnia 01.04.2015 r. (środa)  odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty. Do szkoły przyjeżdżają tylko uczniowie klas VI A i VI B szkoły podstawowej.
   Uczniowie klas 0 – V szkoły podstawowej oraz  I-III gimnazjum mają dodatkowy dzień wolny od zajęć.
 
*  Od dnia 02.04.2015 r. do dnia 07.04.2015 r.  trwa wiosenna przerwa świąteczna. Wszyscy uczniowie wracają do szkoły dnia 08.04.2015 r. (środa).  
 

W dniu 6 czerwca 2012r. uczniowie klasy 0 oddziału przedszkolnego wraz z opiekunami - Edytą Gleizner, Zofią Tadewosjan-Zawadzką i Marleną Olejarz, uczestniczyli w wędrówce szlakiem turystycznym przez Rudawy Janickie do Kolorowych jeziorek.

Wycieczka rozpoczęła się od przejazdu autokarem do Wieściszowic, gdzie dzieci wraz z rodzicami obserwowały krajobraz Sudetów, ciekawe obiekty i miejscowości na trasie przejazdu.

Następnie wędrówka przeszłą z Wieściszowic zielonym szlakiem, pod górę, do dawnej kopalni łupków pirytonośnych „Hoffnung”, przy której jest Purpurowe Jeziorko. Dzieci obserwowały jeziorko, otaczający krajobraz, skały i wyrobiska.

Kontynuowano wędrówkę zielonym szlakiem pod górę, przez las, do Błękitnego Jeziorka.  Uczestnicy wycieczki obserwowali las świerkowy i  wyrobiska dawnej kopalni „Neues Gluck”.  Wycieczka krótko odpoczęła nad jeziorkiem, po czym wyruszyła przez las do Wieściszowic.

Dzieci przejechały autokarem na Przełęcz Karpnicką, gdzie przy ognisku upiekły kiełbaski.

Wycieczka była udana i wszystkim bardzo się podobała :)